Uzaktan Eğitim Duyurusu

Sevgili Öğrencilerimiz,

 

Üniversitemizde Covid19 salgını nedeniyle ara verilen Eğitim ve öğretim faaliyetlerine YÖK tarafından yapılan açıklamalar çerçevesinde Uzaktan Eğitim ile devam edilmesi kararı alınmıştır. Uzaktan Eğitim sistemine geçiş ile ilgili altyapı hazırlıkları tamamlanmıştır. Üniversitemiz Uzaktan Eğitim Uygulama ve araştırma Merkezi (AKUZEM) tarafından sağlanan altyapı ile Meslek Yüksekokulumuz Öğretim Elemanları sisteme ders materyallerini yükleme işlemlerini tamamlamıştır.

 

Uzaktan Eğitim ile ilgili bilgilere Yüksekokulumuz web sitesinde yayınlanan duyurular haricinde  https://www.akdeniz.edu.tr/    veya   http://akuzem.akdeniz.edu.tr/  adreslerinden ulaşabilirsiniz.

 

 

Uzaktan Eğitime geçiş için kullanılacak rehberler:

 

http://akuzem.akdeniz.edu.tr/uzaktan-egitime-gecis-icin-kullanilacak-rehberler/

 

 

Uzaktan Eğitim sistemine giriş:

 

https://oys.akdeniz.edu.tr/

0

Misyon

Temel sağlık hizmetleri kapsamında ön lisans düzeyinde, nitelikli sağlık teknikerleri yetiştirmek ve toplumsal gereksinimlere göre yeni eğitim programları geliştirmektir.

Vizyon

Mesleki eğitim alanında ulusal ve uluslararası sevide tanınan, tercih edilen ve geliştirdiği programlar ile ulusal lider özelliğinde bir eğitim kurumu olmaktır. Ayrıca sağlık sektörü ile toplumsal gereksinime göre yeni eğitim programları geliştirmek ve tercih edilen bir kurum olma özelliğimizi korumaktır.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu
Dumlupınar Bulvarı 07058 Kampus Antalya / TÜRKİYE E-mail: saghizmyo@akdeniz.edu.tr
Tel: +90 242 227 45 37
Tel: +90 242 310 68 69